Svátek matek

(Mother`s Day)

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

120,-

 „Na 20. května chystáme Dámskou jízdu s Avonem, na kterou jsou zvány zejména všechny divačky se svými kamarádkami. Odpoledne jim budou v kavárně KUS na Střelnici plně k dispozici kosmetičky a odbornice z Avonu, takže se budou moct u dobré kávy nebo skleničky vína nechat nalíčit či se poradit o čemkoli ze světa krásy. Pak je se skleničkou šampaňského uvedeme do kina na komedii Svátek matek. Ještě před projekcí navíc stihneme losování o zajímavé ceny,” zve na filmovou novinku dramaturg Adam Švancar.

Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě.

Hrají: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Sarah Chalke, Shay Mitchell, Christine Lakin

komedie, USA, 2016, 120 min., titulky

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved