Střelnice Rock`s

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 70,-

na místě 120,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

O zábavu a spadlé brady se postarají kapely Silent Session, Snap Call a Nothingham. Večer bude ve znamení bigbeatu, rock'n'rollu, blues a gothic prog-metalu. Dobrá zábava a dobré pití je zaručeno.

Účinkující:
Silent Session
Mladá turnovská kapela se představí ve složení Jan Hlůže (zpěv), Jan Mikyska (kytara), Leoš Gerlich (basa) a Jiří Jandura (bicí). Turnovští "Sokoli" zahrají opět po dělší době u nás doma. V současné době se spekuluje o tom, že Tichá seance bude v dohledné době opět pracovat na tenkorát již třetí studiové desce. Materiálu mají dost a o kvalitě nových písní není pochyb, jak se budete moci sami přesvědčit.

Snap Call
Turnováci každým coulem o sobě tvrdí, že dědečkem jim je starý poctivý dřevní blues, fotrové jsou pak rock’n’roll, punk a hardrock, přesto ale prý stojí pevně nohama na zemi, takže žádný sentiment nečekejte. Uslyšíte je ve složení David Hlůže (basa, zpěv), Vojtěch Kořínek (kytara), Lukáš Václavík (kytara) a Vítek Jíra (bicí). Kluci nahráli nové DEMO, kterým chtějí rozvířit vody hudební scény.

Nothingham
Nothingham patří k evergreenům turnovské metalové scény, dnes v lehce obměněném složení stále koncertují, jak to jde. Nothingham hrají ve složení Pavel Mlejnek (basa, zpěv), Petr Tesař (bicí), František Jaroš (klávesy, vokál), Jan Špeta (kytara) a Honza Bouzek (kytara).  Nechali jsme se slyšet, že kapela usilovně pracuje na nových kompozicích, které představí již na této akci!

vstupenky již v předprodeji
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved