Soundfall

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

80,-

Křest alba (+THE HOPS PARTY + MULHOLLAND BLUE)

 

Turnovská kapela Soundfall sice vznikla už v roce 2010, ale více začíná být na podiích vidět teprve v poslední době. Původně akustické trio se postupem času vyvinulo v plnotučný kvintet, žánrově dosti těžko zařaditelný. V jejich tvorbě najdeme prvky rocku, popu, folku, jazzu, funku i blues.V letošním roce kapela natočila své první osmipísňové album All the Arrives and Leaves, které pokřtí na koncertě v KC Střelnice 26.11.2016 - ochutnávku z tohoto alba najdete na www.bandzone.cz/soundfall. Chybět samozřejmě nebudou hosté, a to dosti rozmanití.

Na večírku vystoupí řízná a značně energická rock'n'rollová dvojka s názvem The Hops Party - více na thehopsparty.bandcamp.com. Tihle chmeloví misionáři, kteří svůj zvuk staví na moderním propojení starého blues a hardrocku, punkové údernosti a kytarového rocku 90. let, rozstřelí dramaturgii večera už jen tím, že většinu textů věnují pivu, a pokud už zpíva  jí o lásce, pak obvykle o lásce k pivu.

Zdánlivě jakoby z druhého konce světa k nám pak dorazí kapela Mulholland Blue (www.bandzone.cz/mulhollandblue), vítěz soutěže Startér Radia Wave, produkující naopak hudbu velmi niternou, až komorní, ale naléhavou zároveň. Přestože kapela obvykle vystupuje v duu baskytara+kytara/zpěv, na tomto koncertě vystoupí Bára Novotná, zpěvačka s úžasně osobitým a nefintěným hlasovým projevem, výjimečně v sólovém, čistě písničkářském módu.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved