Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 460,-

předprodej 420,-

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PŘESUNUTÉ Z 20. DUBNA 2016.

Již zakoupené vstupenky na představení jsou platné, pokud se Vám termín nehodí, je možné vstupenky vrátit.


"Že jsem si nevzala Pištu Hufnágla."

Představení s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu, určené pro diváky od sedmi do sto sedmi let.

Smolíkovi jsou taková normální maďarská rodinka, která žije v Budapešti. Hlavou rodiny je otec Pepa Smolík, jeho manželka se jmenuje Gábi. Mají dvě děti – pubertální dceru Týnu a geniálního syna Ládíka, „typického fyzika“, který je z rodiny nejmladší. Jako každá správná rodina i Smolíkovi mají věrného psa Zorra a kočku Žofku.

Proslulou maďarskou rodinku, která potěšila už nejméně půl zeměkoule, teď máte poprvé možnost vidět i v divadle, a tedy živé. Stejně tak i jejich zvířata a dokonce i neodbytného souseda dr. Halíře. Prožili společně už mnoho příhod, ale ještě nikdy se nevydali Ládínkovou nafukovací kosmickou lodí na výpravu do vesmíru. To se jim nečekaně přihodí až v tomto zbrusu novém příběhu. Přistávají na planetě, kterou neznají nejen oni, ale ani vy. A aby se mohli vrátit zpátky, musí…

Břitké rozhovory Gábi i Pepy, pubertální souboje Ládínka s Týnou, dobrodružný příběh s prvky sci-fi, nadhled a humor a samozřejmě i hlášky. Protože, co by to bylo za Smolíkovy, kdyby si Gábi alespoň jednou nezazoufala: Že jsem si nevzala Pištu Hufnágla.

režie: Miroslav Hanuš
scéna: Hynek Dřízhal
kostýmy: Samiha Maleh
hudba: Milan Potoček
hrají: Eva Holubová, Bob Klepl, Jana Stryková, Václav Jílek/Jan Meduna, Jiří Ployhar, Radim Madeja, Michaela Váňová/Eliška Hanušová

PŘEDPRODEJ A ONLINE PRODEJ BUDE ZAHÁJEN 1. PROSINCE 2015.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved