Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství

Městské divadlo Turnov

Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství

vstupné

předprodej 420,-

na místě 460,-

"Že jsem si nevzala Pištu Hufnágla."

Představení s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu, určené pro diváky od sedmi do sto sedmi let.

Smolíkovi jsou taková normální maďarská rodinka, která žije v Budapešti. Hlavou rodiny je otec Pepa Smolík, jeho manželka se jmenuje Gábi. Mají dvě děti – pubertální dceru Týnu a geniálního syna Ládíka, „typického fyzika“, který je z rodiny nejmladší. Jako každá správná rodina i Smolíkovi mají věrného psa Zorra a kočku Žofku.

Proslulou maďarskou rodinku, která potěšila už nejméně půl zeměkoule, teď máte poprvé možnost vidět i v divadle, a tedy živé. Stejně tak i jejich zvířata a dokonce i neodbytného souseda dr. Halíře. Prožili společně už mnoho příhod, ale ještě nikdy se nevydali Ládínkovou nafukovací kosmickou lodí na výpravu do vesmíru. To se jim nečekaně přihodí až v tomto zbrusu novém příběhu. Přistávají na planetě, kterou neznají nejen oni, ale ani vy. A aby se mohli vrátit zpátky, musí…

Břitké rozhovory Gábi i Pepy, pubertální souboje Ládínka s Týnou, dobrodružný příběh s prvky sci-fi, nadhled a humor a samozřejmě i hlášky. Protože, co by to bylo za Smolíkovy, kdyby si Gábi alespoň jednou nezazoufala: Že jsem si nevzala Pištu Hufnágla.

režie: Miroslav Hanuš
scéna: Hynek Dřízhal
kostýmy: Samiha Maleh
hudba: Milan Potoček
hrají: Eva Holubová, Bob Klepl, Jana Stryková, Václav Jílek/Jan Meduna, Jiří Ployhar, Radim Madeja, Michaela Váňová/Eliška Hanušová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

kalendář akcí
říjen 2018
po út st čt so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

2018 © KC Turnov, All Rights reserved