Slavnostní otevření kavárny KUS

Kavárna KUS

Žádné představení není v programu.

V druhé polovině května otvíráme na Střelnici místo dosavadní restaurace zbrusu novou kulturní kavárnu s názvem KUS, tedy KUlturní Střelnice. Těšit se můžete na nekuřácké prostředí a lákavou nabídku občerstvení a nejrůznějších dobrot. Oficiální provoz zahájíme 23. května, kdy se bude jíst, degustovat víno a popíjet svijanský speciál 450 za speciální ceny. A bude se i tančit, neboť jako zvláštní host večera vystoupí DJ Mardoša ze skupiny Tata Bojs.

V nové kulturní kavárně budeme pravidelně pořádat koncerty menšinových žánrů od jazzu po metal, autorská čtení i literární večery, promítání, diskuse a další akce. Samozřejmě pokračujeme i s koncerty regionálních kapel. KUS bude hudební, KUS bude literární, KUS bude filmový, KUS bude barevný. Přes den bude KUS kavárny vyhrazený dětskému koutku. A po večerech si tu KUS zábavy užijí i dospělí.

KUS nabídne vedle kávy také kvalitní moravské i zahraniční víno, lihoviny a pivo z pivovaru Svijany. Kromě toho budete moct přijít i na KUS dobrého jídla. Naše moderní kavárna se bude držet současných gastronomických trendů, ochutnat budete moct fresh nápoje, čerstvé domácí zákusky, poháry, ale i saláty a jiné dobroty z kategorie raw food. V létě se budete moct zastavit na KUS grilovaného masa nebo hamburger a vychutnat si ho venku na zahrádce. Při konání větších akcí na Střelnici budeme mít připraveno k zakousnutí KUS něčeho pořádného.

Od září chystáme víkendové brunche, což jistě uvítají nejen rodiny s dětmi. KUS pohody si budete moct užít díky spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného odpočinku v čase mezi snídaní a obědem. Děti si zajdou do kina Sféra na pohádku a vy posedíte u dobrého jídla a pití. Ideální program na rodinný den.

KUS najdete na našem webu i facebooku, kde budeme pravidelně zveřejňovat novinky, program i speciální akce a nabídky.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved