Skupiny Screamers a Techtle Mechtle v pořadu ,,20 LET S VÁMI,,

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 280,-

na místě 300,-

 Vstupenky v předprodeji od 15.února 7.30 hodin.

Happy birthday to you, happy birthday to you.... ano, je to tady a je to neuvěřitelné!!!! Skupina Screamers oslaví v roce 2017 již 20. narozeniny!!!

Slečny Dolores, Paula, Saša, Lili, Halina a Láďa připravili další nezapomenutelné program.

20 let - to je přece ten nejkrásnější věk, v životě každého člověka. Otevírá se nám svět nových možností, zkušeností, radostí.:-) A tak i Vy všichni se staňte součástí našeho velkého narozeninového turné. Zavzpomínáme na nejzábavnější a Vámi nejoblíbenější scénky a písničky, které jste mohli vidět za celou dobu působení skupiny Screamers, a samozřejmě se můžete těšit i na spoustu nového, co jste ještě neviděli, o čem jste ještě neslyšeli... Bude to něco velkolepého, nezapomenutelného, krásného.

SCREAMERS, to jsou - Správňáci, Co Rádi Energii A Množství Emocí Rozdávají Srdcem…♥

 

Více informací o pořadu na www.screamers.cz, www.techtlemechtlerevue.cz, Facebook : skupina Screamers, Screamers a Techtle Mechtle travesti show

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved