Sibiř

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

70,-

Cestovatelský klub vás tentokrát vezme na drsnou výpravu divočinou východní Sibiře, poznáte místní panenskou přírodu v kontrastu s velkoměsty a budhistickým Burjaskem. Na diashow cestovatele Tomáše Kubeše uvidíte také město Jakutsk, velkolepé oslavy slunovratu Ysyakh, Jakuty, šamany, řeku Lenu a její Stolby, silnici koster do Magadanu, spousty vodky, Krasnojarsk, Irkutsk, Bajkal, Burjatsko, Ulan Ude a znovu oživený buddhismus. 

Tomáš Kubeš je fotograf, novinář a cestovatel. Poznávání odlišných kultur se věnuje už od dětství, několik let prožil putováním po Africe, procestoval i Asii a dohromady navštívil víc než 90 zemí světa. V současné době fotografuje reportáže pro mnoho českých i zahraničních médií a jeho snímky a články můžete najít v časopisech jako je Koktejl, Lidé a země, Instinkt, Katka, Travel Czech, Travel Digest, Travel Focus, Hospodářské noviny atd. Vedle reportážní fotografie se věnuje také portrétu, architektuře, reklamě a humanitární fotografii.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved