Shirley Valentine

(Festival na Jizeře)

Letní kino

Představení Shirley Valentine se neuskuteční.

Oficiální vyjádření pořadatele: Z technických důvodů se bohužel divadelní představení Shirley Valentine v původním plánovaném termínu nemůže uskutečnit. Pořadatelé se tímto omlouvají všem fanouškům, kteří se na vystoupení těšili. Zakoupené vstupenky je nutné vrátit v místě, kde byly zakoupeny nejpozději ve čtvrtek 30. září 2021. Náhradní termín představení je 10. ledna 2022 v Městském divadle Turnov (o zahájení předprodeje místenkových vstupenek vás budeme informovat). Děkujeme za pochopení, Váš FNJ  


Vstupenky zakoupené v recepci Kulturního centra Střelnice vracejte tamtéž, vstupné zakoupené on-line bude vráceno automaticky na účet. 

Náhradní program: Prvok, Šámpón, Tečka a Karel 


One woman show Simony Stašové - Bravurní komedie o hledání sebe sama je určena nejen ženám středního věku, ale všem, kdo mají rádi dobrou zábavu.

Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není. I když se musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává - odjede na dovolenou do míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za dávno ztracené.

Komedie o hledání vlastní identity známého britského komediografa Willy Russella, jehož muzikál Pokrevní bratři obletěl celý svět, je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. 


v hlavní roli: Simona Stašová

autor: Willy Russell
režie: Zdeněk Kaloč
překlad: Pavel Dominik
kostýmy: Michaela Červenková

premiéra: 26. dubna 2008


Recenze: 
Skvělý zážitek díky strhujícímu výkonu paní Stašové, která svou energií dokáže naplnit celé divadlo. Představení je naplněno pozoruhodnými myšlenkami, vtipnými komentáři i výstižnými vztahovými přirovnáními. Během hry není mnoho příležitostí se nudit.
- ACech, i-divadlo
 

2021 © KC Turnov, All Rights reserved