Shadow Quartet

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 120,-

Tato naprosto jedinečná formace hudebníků vznikla ke konci 90. let 20. století jako reakce na stávající tvář klasické hudby. Jejím záměrem je interpretace klasické hudby v netradičních úpravách. V širokém repertoáru tohoto uskupení tedy nechybí vedle klasiky i hudba filmová, muzikálová a populární. V posledních letech na sebe upozornilo spoluprací s řadou populárních zpěváků, jako jsou např. Jiří Korn, Janek Ledecký nebo Lenka Filipová. Asi k největším úspěchům těchto vynalézavých hudebníků patří zápis do Guinessovy knihy rekordů za nejrychlejší interpretaci skladby „Let čmeláka“ od N. A. Rimského-Korsakova.

Shadow Quartet hraje ve složení Štěpán Švestka (violoncello), Marek Švestka (tahací harmonika), Michal Franta (kontrabas) a Ondřej Plhal (kontrabas). Jeho uměleckým vedoucím je Štěpán Švestka, vítěz mnoha národních i mezinárodních interpretačních soutěží, který byl na základě svých úspěchů přijat ke studiu na Sibeliově akademii v Helsinkách, jedné z nejprestižnějších hudebních univerzit v Evropě, a který svou sólistickou kariéru zahájil koncertním turné v Petrohradě.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved