Saša Rašilov & Ensemble Martinů

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 120,-

Poetický a romanticky laděný koncert oslavující génia W. A. Mozarta, jeho pobyt v Praze a lásku k ní prostřednictvím proslulých básní Jaroslava Seiferta. Verše přednáší Saša Rašilov, člen Národního divadla v Praze.

Ensemble Martinů je pražské klavírní kvarteto hrající ve složení Miroslav Matějka (flétna), Radka Preislerová (housle), Simona Hečová (violoncello) a Štěpán Kos (klavír). Svým projevem a zvukovostí se řadí k nejvýraznějším souborovým uskupením v České republice.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved