Rogue One: Star Wars Story – Půlnoční kostýmová premiéra

(Rogue One: A Star Wars Story)

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

130,-

Do kina přijďte ve středu, projekce filmu začíná ve čtvrtek v 00:01.

REZERVACE VSTUPENEK TRVÁ POUZE JEDEN TÝDEN (7 DNÍ)! Do té doby je nutné vstupenky vyzvednout na recepci Kulturního centra, nebo na pokladně kina Sféra. Tři dny před akcí budou všechny nevyzvednuté rezervace ZRUŠENY a dány k dispozici i ostatním.

Tradice kostýmových premiér pokračuje i s letošním dílem Star Wars. Opět se můžete těšit na unikátní atmosféru, vyzdobené kino a doprovodný program včetně soutěže o nejlepší kostýmy.

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

Hrají: Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Wen Jiang, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Jonathan Aris, Genevieve O'Reilly, Warwick Davis, Jimmy Smits, James Earl Jones, Arthur L. Bernstein, Attila G. Kerekes, Ned Dennehy, Alistair Petrie, Daniel Eghan

akční/sci-fi, USA, 133 min., 2016

 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved