Rodinné odpoledne s koloběžkami před Střelnicí

Před Střelnicí

Žádné představení není v programu.

vstupné

zdarma

Pohodový program pro dospělé i děti připravilo Kulturní centrum Turnov na neděli 5. června přímo před Střelnicí v centru města.

Všichni zájemci si tu budou moct vyzkoušet moderní sportovní novinku - koloběžky. Chystají se závody pro děti i dospělé, bude se grilovat a na všechny vaše otázky budou odpovídat odborníci z půjčoven a prodejen koloběžek "Climbing" a "Koloběžky Český ráj".

Program začíná už ve 14 hodin a potrvá přibližně do 18 hodin

Po Českém ráji se na koloběžkách projíždí čím dál víc lidí a všechny to od pohledu vážně baví. Koloběžky jsou skvělá věc nejen na výlety s celou rodinou, na sportovní tréninky, ale taky jako dopravní prostředek třeba do práce. Své o tom ví jejich prodejci a lidé přímo z půjčoven, kteří se s vámi v neděli 5. června od 14 hodin před Střelnicí o své zkušenosti rádi podělí.

Závodíme a vyhráváme
Na pohodové rodinné odpoledne máme pro všechny sportovce připravený zajímavý program. Pro děti i dospělé jsou nachystané soutěže o super ceny. Vyhrát můžete třeba zapůjčení koloběžek na celý víkend či odpoledne zdarma. Koloběžky Český ráj a Climbing připravily spoustu drobností i pro děti a Kulturní centrum Turnov přidá pár vstupenek do letního kina. Šance na výhru jsou dost vysoké, platí tedy, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Grilujeme hamburgery i speciality
Po sportovních výkonech nejednomu vyhládne a od toho tu je kavárna a restaurace KUS na Střelnici. V neděli se bude grilovat, a to klasika v podobě klobás, hamburgerů, ale čekají nás i nějaké ty speciality. Už teď můžeme prozradit, že v hlavní roli budou kuřecí křidýlka v domácí barbecue omáčce a zeleninou s česnekovým dipem. Na žízeň točíme vychlazené Svijany a Kofolu, zdravější variantou jsou pak ovocné a zeleninové freshe. Chybět nesmí samozřejmě ani výborná káva a zmrzlinové poháry.

Program odpoledne s koloběžkami před Střelnicí:
14:00 - začínáme grilovat
15:00 - první soutěž v jízdě na zručnost pro děti
16:00 - soutěž v jízdě na zručnost pro dospělé
17:00 - druhá soutěž v jízdě na zručnost pro děti
18:00 - konec oficiálního programu, grilování pokračuje 

Ceny pro vítěze:
1. místo - zapůjčení dvou koloběžek pro dospělé na celý víkend
2. místo - dvě koloběžky na 5 hodin - „Za kulturou na koloběžce”
3. místo - computer na koloběžku 

Na děti čekají diplomy, plyšáci a další drobnosti.  

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved