Quasi trio

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

V předprodeji od 1.9.2017 7.30 hodin.

na místě 150,-

v předprodeji 120,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30 dní. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

TURNOVSKÝ HUDEBNÍ VEČER

Služebně nejmladším účinkujícím této sezóny bude Quasi trio. Klasické klavírní trio bylo založeno v roce 2015 a řadí se k nejlepším souborům své generace v naší republice i mimo ni. Tvoří ho mladí talentovaní hudebníci:

Roman Hranička začal hrát na housle ve svých 6 letech, kdy se stal žákem Magdaleny Mickové. Dále vystudoval Gymnázium Jana Nerudy a Akademii múzických umění u doc. Jindřicha Pazdery. Již na gymnáziu se stal členem Snítilova kvarteta. Absolvoval zahraniční stáž  v Londýně u prof. Johna Glickmana. Několikrát vystoupil v cyklu Josef Suk uvádí mladé talenty.

Klavíristka Kateřina Ochmanová se narodila v Turnově a hudbě se začala věnovat na Základní umělecké škole v Semilech, kde ji na klavír učila matka Jarmila Ochmanová a otec Petr Ochman na akordeon. Vystudovala konzervatoř a Akademii múzických umění v Praze ve třídě MgA. Ivo Kahánka, Ph. D., absolvovala obsažnou prací Ženy u klavíru. Vystupuje sólově a v komorních seskupeních u nás i v zahraničí.

Judita Škodová se narodila v Praze. Na violoncello začala hrát v 6 letech v Hudební škole hlavního města Prahy pod vedením Miroslavy Kavalové, poté pod vedením profesorů Mirka a Martina Škampových studovala na Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením na Komenského náměstí v Praze, které v roce 2010 absolvovala. V roce 2010 se stala studentkou prof. Miroslava Petráše na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze, kde v loňském roce absolvovala s titulem magistra.   

 

 

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved