Psaní Ježíškovi

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 420,-

předprodej 380,-

Vážení diváci, toto představení bylo zrušeno kvůli operaci a následné rekonvalescenci člena souboru. 

Zakoupené vstupenky můžete vracet na recepci KC, popřípadě vložte důvěru ve vybrané náhradní představení, které zveřejníme již brzy.

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

(Abonentní katalog k nahlédnutí)

Dojemný příběh o tom, jak se na Vánoce dějí zázraky na počkání a nemožné se stává možným. O tom, jak děti najdou radost a dospělí se dočkají klidu na duši. V hlavní roli Pavel Liška.

„Psaní Ježíškovi je původně loutková hra. Protože nechat si vyřezat loutky je ukrutně drahé, rozhodli jsme se, že budou hrát živí lidé “ uvedl režisér inscenace Ján Sedal a vytvořil inscenaci plnou vánočních symbolů a hereckých hvězd. Vánoční pohádka Psaní Ježíškovi od Františka Hraběte Pocciho, kterou se dramaturgie HaDivadla rozhodla nastudovat, přímo vybízela k obsazení Pavla Lišky do role malého chlapce Pepíka. Ten svou roli zvládl s lehkostí a jistotou. Nejen svým hlasovým projevem, ale i při kontaktu s divákem.

Hudba i světla podtrhují scénu, která je jednoduše a funkčně řešená. Dává prostor k různému využití. Vše má svůj jasný účel a bylo plně využito. I okno, zajímavě posazené až nad hlavy herců, poukazovalo na nízký věk Pepíka (Liška nesahá ani po parapet). Nebo na začátku představení efektní kreslení křídou na zeď, které asociuje žáka malujícího na tabuli. Inscenace je rodinná a vřele doporučujeme vzít na ni i děti. Kromě nádherné atmosféry diváky potěší výkony herců v čele s Pavlem Liškou. Ten nejenže respektuje své herecké kolegy na scéně, ale i přímočaře reaguje na diváka. Po celou dobu ví, co dělá publikum a přizpůsobuje se mu. Těžko si můžeme představit jiného herce v této roli. Na jevišti je jako doma. Inscenace je nejpůsobivější v čase Vánoc a proto jsme ji zařadili na prosinec.P

režie: Jan Sedal

hraje: HaDivadlo Brno

hrají:Pavel Liška, Josef Polášek j.h., Vojtěch John j.h., Marie Ludvíková, Kristýna Polívková j.h., Marie Nalezená j.h., Ela Lehotská j.h./Bára Milotová, Miroslav Kumhala a další

PŘEDPRODEJ A ONLINE PRODEJ BUDE ZAHÁJEN 1. ZÁŘÍ 2015.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved