Pražské dechové trio: Šálek vídeňských klasiků

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 120,-

Turnovské hudební večery uzavře v této sezóně soubor, který navazuje na tradici Českého (dříve Hlávkova) tria působícího od roku 1966.

Současnými členy Pražského dechového tria jsou absolventi pražské konzervatoře a AMU: Zdeněk Rys na hoboj, Milan Polák na klarinet a Lukáš Kořínek na fagot. Všichni se již od mládí věnují komorní hudbě a úspěšně se zúčastnili jak sólově, tak s různými soubory mnoha soutěží, ve kterých obsadili přední místa. Program Šálek vídeňských klasiků nás přenese do 18. a 19. století, do období radostné kudrnaté muziky autorů Josepha Haydna, Ludwiga van Beethovena, a především W. A. Mozarta. Zazní i transkripce melodií z opery Figarova svatba a další evergreeny světové hudby.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved