Pohovka V - Sabina Laurinová

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

200,-

seniorské vstupné 140,- (pouze na OSV)

Hostem únorové Pohovky bude herečka, dabérka a moderátorka Sabina Laurinová a moderování se ujme režisér a dramaturg Milan Schejbal. O hudební doprovod a se pak postará Pavel Půta a Andy Seidl.

Sabina Laurinová se objevovala na prknech Národního divadla, divadla Semafor a v roce 1992 získala angažmá v Divadle ABC. Prosadila se rolí v seriálu Zdivočelá země a děti ji znají jako představitelku záporných princezen z pohádek jako je Z pekla štěstí nebo Ošklivá princezna. Jako moderátorka se uplatnila po boku Pavla Trávníčka v hudební soutěži DO-RE-MI.

Milan Schejbal vystudoval činoherní režii na DAMU a ve své profesi se zaměřuje zejména na divadelní komedie, z nichž si často vybírá z nejúspěšnějších textů současných autorů. Mezi jeho divácky oblíbené inscenace patří třeba komedie Charleyova teta nebo dramatizace románových předloh jako Saturnin nebo Jak jsem vyhrál válku. Milan Schejbal působí jako režisér v divadlech po celé republice a intenzivně se věnuje i amatérským divadelním přehlídkám.

V předsálí Městského divadla je navíc k nahlédnutí výstava fotografií Iva Hroneše zachycující dvanáct Pohovek z předchozích let.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved