Pohádky z mléčné dráhy

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

40,-/ 30,-/ 20,- dle místa sezení

Pohádky z mléčné dráhy tentokrát zavedou malé diváky až do dalekého vesmíru, kde se hlavní hrdina, druhý český kosmonaut Milan, setkává se dvěma mimo-zemskými bytostmi, tedy bytostmi žijícími mimo zemi, tedy mimo planetu Zemi.

Ale kromě toho, že jsou obě bytosti tak trochu mimo, tak je s nimi parádní legrace. Jsou mnohem chytřejší než lidé, a tak si hrozně rádi hrají a vyprávějí pohádky, i když už jsou dávno dospělí! A vůbec umí spoustu věcí, které až uvidíte, tak budete čubrnět, úplně stejně jako náš Milan, který teda taky čubrněl. Veselá sci-fi pohádka pro nejmenší, při které se budou hvězdy a planety za břicho popadat! Vhodné pro děti od tří let. 

Hlavním hrdinou Pohádek z mléčné dráhy je kosmonaut Milan, který byl z naší planety Země vyslán na neznámou planetku s důležitým posláním, aby zjistil, zdali na ní náhodou není nějaký život. A on na ní náhodou je! A tak se Milan ke svému překvapení setkává se dvěma marťánky, kteří se jmenují Vo a Da, a kteří na planetce tráví svoje kosmické prázdniny. Milan by je rád vzal na Zem a ukázal je ostatním lidem, jenomže se mu porouchá jeho raketa, takže není jak! A tak Milanovi nezbývá nic jiného, než se mimozemšťany skamarádit. Ale stojí to za to, protože oba mimozemšťani umí kouzlit, a navíc si hrozně rádi hrají, třeba na schovávanou, nebo na slepou bábu nebo třeba s létajícím talířem. A ještě raději si vyprávějí pohádky! A aby to nebylo jen tak, tak berou Milana na výlety po sousedních planetkách, a tam mu je vyprávějí. Milan si nejprve myslí, že jsou pohádky k ničemu a jenom pro děti, nakonec ale zjišťuje, že tomu tak není, a že umět vymyslet veselou anebo třeba napínavou pohádku, je vlastně báječná a strašně důležitá věc, ať je vám pět nebo sto pět! A to není zdaleka všechno, co se od ztřeštěných marťánků dozví.

Režie: Vladislav Kracík.
Délka představení: 50 minut

(Toto představení je přístupné i veřejnosti, je ale potřeba se předem telefonicky domluvit a to především z toho důvodu, že představení mohou zcela naplnit školy a školky.) 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved