Poetika - Galavečer

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 80,-

na místě 120,-

ROMANIKA (Slovensko), ALO TRIO BAND

Romanika - šansonová nálady, pouliční kabaret, jiskřivé čardáše, world-ethno music a bujaré písničky se silnými texty slovenské básnířky Evy Luky i zhudebněné Shakespearovy sonety a Cikánské romance od Frederica Garcíi Lorky se setkávají v hudbě kapely Romanika. Tuto trnavskou skupinu vede zpěvačka a kytaristka Ika Kraicová, která bývá přirovnávána k Haně Hegerové nebo Szidi Tobias. Silný žensky element v textech a divoké rytmy vyvažuje hluboký a jazzově kultivovaný zvuk kontrabasu, na který hraje Ikin životní partner Roman. Romanika vydává alba u renomovaného vydavatelství Pavian records a na svém kontě má tři studiové nahrávky, zatím poslední nese název V hlubinách.

Tři neoposlouchané ženské hlasy Martina Menšíková, Natálie Řehořová, Pavla Stránská a kapela velkých profíků Karel Bárta (kytara), Jan Bálek (klávesy), Rastislav Uhrík (kontrabas), Jan Horváth (bicí) a Zbyněk Polívka (tenorsaxofon) záštita od legendy českého písničkářství to je Alo Trio Band hrající autorské písně Vlastimila Třešňáka a Jana Volného se na Vás již těší.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved