Poetika - Galavečer

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 80,-

na místě 120,-

Již tradiční recitační soutěž s názvem Poetika vyvrcholí v druhém listopadovém týdnu slavnostním galavečerem. Na něm vystoupí nejen vítězové soutěže v přednesu, ale i několik zajímavých osobností kulturního světa.

Jedním z nich bude pozoruhodný umělec Pavel J. Hejátko. Jako básník a performer je známý svou tvorbou, za kterou byl nominován i na cenu Magnesia Litera. Pro někoho je zase zapamatovatelná jeho potetovaná tvář. Jednoznačně lze říct, že jeho vystoupení jsou velkým kulturním zážitkem.

Vedle Pavla J. Hejátka obohatí galavečer také hudební duo Kieslowski, projekt o dvou lidech, o dvou hlasech a intimitě. Hudebník David Pomahač a pianistka a zpěvačka Marie Kieslowski spolu letos v září vydali už třetí desku, jejíž strhující dynamika, originální aranže, citlivé beaty, vtip a silné texty v sobě mají příslib něčeho velmi opravdového.

V neposlední řadě je také potřeba vyzdvihnout dalšího hosta, Vladimíra Mertu, který vešel do povědomí publika svými baladickými písněmi na způsob intimních úvahových monologů a technicky nadprůměrnou hrou na akustické kytary a foukací harmoniku.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved