Plnou parou vzad

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 220,-

na místě 250,-

Travesti show Kočky působí letos již 16 let ve své profesionální kabaretní kariéře.

Kromě České republiky si vybudovala renomé také v Německu, Rakousku, Francii a Polsku, odkud si její členové přivezli několik mezinárodních ocenění. Svým vystoupením „Jeptišky“ nadchla travesti show Kočky i diváky ve Francii a vyhrála tak mezinárodní travesti soutěž „Paris Extravaganza 2007“. K dalším úspěchům patří 1. místo sl. Cathrin Magic na MISS TRAVESTI Varšava 2004 a 1. místo sl. Giny Adriany rovněž na MISS TRAVESTI Varšava 2006.

Největší přízni se však těší v sálech ČR. Tuzemské a slovenské publikum baví pravidelně na klubových, divadelních i venkovních scénách. Za všechny lze jmenovat například silvestrovský program pro několik tisíc diváků přímo na Staroměstském náměstí v Praze, kterého se v roce 2012 účastnila již popáté. Travesti show Kočky byla nebo je k vidění také v televizi Prima, Tv Nova, Tv Markíza, Tv Joj, Public Tv, mimo jiné i v zábavných pořadech jako jsou reality show Vyvolení, seriál Ošklivka Katka, Mr. G&S, Top Star magazín, Střepiny, Extra a další...

I díky neutuchajícímu zájmu o nová představení lze v současné době považovat travesti show Kočky Praha za jednu z předních a uznávaných skupin v oboru. Pořadem provází legenda České travestie scény Miki, rodák z Turnova. Kočky se vrací s pořadem Plnou parou vzad - 80. léta a hity, které vládly tanečnímu parketu.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

Předprodej bude zahájen 1. června 2016, 7.30. 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved