Plechařinka

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

50,-

s permanentní vstupenkou 30,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

Dechovkové hudební uskupení Plechařinka pochází nejen z okolí Podještedí, Českého Dubu ale také Hodkovic nad Mohelkou, a i rodáci se rádi vracejí.

Zřizovatelem se stal klub Zemědělského družstva v Bílé, ale po letech přešla kapela do "soukromého vlastnictví". Plechařinka vystupovala na mnoha akcích, např. na Národních dožínkách, výstavách Země živitelka, Zahradě Čech, Libereckých výstavních trzích, Kmochově Kolíně, na Vlachovce a na dalších přehlídkách a soutěžích.

Hezké koncerty jsou na zájezdech pro přátele české dechovky v Německu. V současné době jsou to poutě, slavnosti, přehlídky, koncerty v Lázních Kundratice, Slavnosti svijanského piva, mezinárodní akce v rámci Euroregionu Nisa, Vackův Liberec a další.

Kapelníkem je trumpetista Pavel Čihák.

Stálí členové Plechařinky:

1.křídlovka: Pavel Čihák
2.křídlovka: Vladimír Skřivánek
trubka oblig.: Miroslav Jágr
tenor: Stanislav Bolina
baryton: Zdeněk Linka
es klarinet( alt sax.): Pavel Maruška
1.klarinet ( tenor sax. ): Jiří Mizera
1.es trubka: Jaroslav Cimrman
2. es trubka: Jaromír Dědek
b trubka: Miloslav Bláha
bass: Antonín Konopiský
bicí: Tomáš Cvejn
zpěv: Miluška Štepničková, Jiřina Růtová, Josef Petrlák a Jaroslav Cimrman


I letos Vám nabízíme možnost zakoupení permanentní vstupenky, její cena je 40,-, ta Vám potom při každé návštěvě cyklu poníží vstupné o 20,-. Nezaplatíte tak 50,- ale 30,-.
Za rok tak díky této permanentce ušetříte 60,-. Navíc je permanentní vstupenka přenosná. Takže pokud se nebudete moci zůčastnit konání Setkání s dechovkou vy, může slevu využít kdokoli jiný.

Permanentní vstupenky již brzy k zakoupení na recepci KC.


Vstupenky na jednotlivé pořady jsou od nové sezóny nově také v předprodeji!

2022 © KC Turnov, All Rights reserved