Písničky Napříč s René Součkem

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 80,-

na místě 100,-

V dubnovém pořadu Písničky napříč bude hostem Ondřeje Halamy písničkář René Souček hrající vlastní tvorbu na kytaru a poslední dobou i na ukulele, které mu velmi učarovalo.

Jeho texty jsou jakoby ze života, jejich pointa baví publikum ve veselé poloze, ale dokáže i výrazně zasáhnout city v pomalých a dumavých písních. René Souček je také pravidelným účastníkem festivalů jako jsou Muzikantské žně ve Frýdku-Místku nebo Colours of Ostrava. Reného velkým fanouškem je mimo jiné také Jarek Nohavica.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved