Písničkářky napříč žánry, aneb Muzikantky - Dámy - Ženy

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 100,-

na místě 140,-

Letos to bude už po páté, co se v Turnově na jednom podiu setkají Písničkářky napříč žánry, aneb Muzikantky – Dámy – Ženy a také po páté, kdy se tato jedinečná a příjemná akce koná v den MDŽ.
Letos se vám představí písničkářka s akordeonem Saša Niklíčková, zpěvačka, skladatelka a pianistka Barbora Mochowá a Jazzové standardy nestandardně vám s kapelou Moody Cat Band zahraje a zazpívá úžasná Ester Kočičková.

 

Ester Kočičková

Ester Kočičková je česká zpěvačka, šansoniérka, herečka, textařka a moderátorka.
Esteřina obsese textovat a do češtiny přetextovávat je jejím příznivcům známá. Takže je asi nepřekvapilo, že v novém projektu Jazzové standardy nestandardně tvoří Ester české ekvivalenty k původním textům těch nejkrásnějších, nejhranějších a nejvlezlejších jazzových písní, které kdy vznikly. Spojení známých písní a originálních Esteřiných textů oslovuje širší publikum, zdaleka nejen to jazzové. Pro tento nejnovější projekt se Ester obklopila trojicí skvělých mladých muzikantů, Petr Zatloukal – kytara (Bára Poláková, Mlhou, XX Live), Přemysl Matějovic – baskytara (Bára Poláková) a Petr Kamiš – bicí (XX Live, Zhasni, Tamaral, ad.)., které si Ester důvěrně pojmenovala jako Moody Cat Band.

www.rumpsum.cz

 

Barbora Mochowa

Barbora Mochowa je zpěvačka, skladatelka a pianistka. Svým moderním písničkářstvím přináší na naši scénu neobvyklé pojetí popu, intimního, naléhavého i magického. V roce 2014 debutovala singlem Rise and Shine a v roce 2016 vydává první sólové album Waiting for the White Raven.

bandzone.cz/barboramochowa

 

Alexandra Niklíčková

Alexandra Niklíčková (roz. Čedíková) vystupuje s se svou autorskou tvorbou při doprovodu harmoniky od roku 2007. Jako amatérská divadelnice začala spolupracovat s divadelní skupinou Venkoncem na jejich projektu Kabaret Nuzné Nusle, pro který složila původní hudbu. Je finalistkou soutěže amatérských písničkářů v pražském divadle Semafor Česko hledá písničku, úspěchy slavila také na Portě či hudební soutěži Notování.Skládá hudbu k divadelním představením. Absolvovala inženýrské studium ekonomie, nicméně většinu svého nehudebního času se věnuje překladům, editaci a tvorbě různých druhů textů a výuce anglického jazyka.
bandzone.cz/alexandracedikova
www.niklickova.cz
 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved