Ondřej Halama a Dalibor Cidlinský

Kavárna KUS

Žádné představení není v programu.

vstupné

80,-

V klubovém pořadu kapelníka turnovské skupiny Pranic Ondřeje Halamy, který zve zajímavé hosty, tvůrce a interprety autorských písní, se tentokrát setkáme s Daliborem Cidlinským.

Dalibor patří ke známé písničkářské generaci sedmdesátých a osmdesátých let. Skvělý muzikant, ale i pedagog, jehož hudební školou prošly desítky mladých lidí. Dlouholetý pořadatel nezaměnitelných Folkových nocí na Frýdštejně. Byl také u zrodu nejstaršího evropského bluegrassového festivalu Banjo Jamboree. Nejen za to se stal Dalibor v letošním roce držitelem prestižní ceny European Bluegrass Music Association, která mu byla udělena za přínos pro český bluegrass.

Se svou manželkou Zuzanou tvořil dnes již legendární Duo CIS. Protože Dalibor vystupuje již zřídka, je to jedinečná možnost jej slyšet.

Sdružení Napříč s.o.s. pro vás v letošním roce ještě připravuje:
V pátek 2.10. to bude již IX. Besídka textové dílny Slávka Janouška, kde bude pokřtěna vloni natočená deska „Konec! Panáka! Bazén!“ Kmotrem a milým hostem bude velký fanda Textové dílny, zpěvák a muzikant Petr Bende. A tradičně poslední listopadový pátek 27.11. bude patřit komornímu festivalu Napříč, kde se můžete těšit na Vladimíra Václavka a Dunajskou vlnu (exDunaj), dále vystoupí David Stypka & Bandjeez se spec.hostem Lucií Redlovou, či skupina XXLive.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved