Neform Jazz Fest 2017

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

jednodenní v předprodeji 120,-

jednodenní na místě 160,-

dvoudenní v předprodeji 200,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Délka rezrvace je 30 dní, rezervované vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). V jiném případě není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného.

 

Neform Jazz Fest přivítá Jiřího Stivína a Ondřeje Rumla

Také letos bude v polovině března patřit KC Střelnice jazzu. Neformální jazzový festival, který se zde v obnovené premiéře představí již počtvrté, letos pro milovníky jazzu přichystal skutečné lahůdky. V pátek večer se zde jako hlavní hvězda večera představí zpěvák Ondřej Ruml za doprovodu Matej Benko Quintetu. Ti všichni společně v roce 2014 nahráli vysoce ceněné album „Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha“, na němž dali písničkám z kategorie „rodinné stříbro“ novější zvuk, zachovali ale jazzový ráz, kterým je Ježkova tvorba pověstná. Na jejich pátečním vystoupení dojde zajisté i na písně z tohoto alba. Před nimi vystoupí známí turnovští (nejen) jazzmani Josef Uchytil a Jindřich Bada se svým Duo Bigbandem a hosty.
Všichni pravověrní jazzoví fanoušci si jistě nenechají ujít ani sobotní program, na němž se v hlavním čase představí jeden z nejvýznamnějších českých jazzových hudebníků, multiinstrumentalista a skladatel Jiří Stivín. V programu zazní převážně jeho vlastní skladby, ale dojde i na jazzové úpravy lidových písní, jazzové standardy, free jazz a další neočekávané kombinace. Jeho vystoupení bude předcházet koncert skvělého domácího Lédl Jazz Q.

pátek 17. března 2017
19.00 hod. - Duo Bigband & hosté
20.30 hod. - Ondřej Ruml & Matej Benko Quintet

sobota 18. března 2017
19.00 hod. - Lédl Jazz Q
20.30 hod. - Jazz Kvartet Jiřího Stivína

2022 © KC Turnov, All Rights reserved