Návštěvy u pana Greena

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

Vstupenky v předprodeji od 1.9.2017 7.30 hodin.

na místě 420,-

v předprodeji 380,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30 dní. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Je to komedie? Je to drama? Je to hlavně herecká exhibice dvou vynikajících herců – Stanislava Zindulky a Daniela Tůmy. A zatraceně dobrá.

Mladý manažer Ross Gardiner jednoho dne málem autem zajede šestaosmdesátiletého pana Greena. Přestože vše dopadne dobře, soudce ho potrestá tím, že musí důchodce každý týden navštěvovat a starat se o něj. Oba muži nejsou z verdiktu příliš šťastní a vypadá to, že společné večery budou spíš utrpením než nějakou pomocí.

Legrační, dojímající příběh lásky a odpouštění.

Nehoda  spojí dva muže, kteří by se jinak nikdy nesetkali, a navždy změní jejich život. Rozdělují je dvě generace, a co začíná jako komedie kontrastu kultur, se vyvíjí ve vyhrocený příběh o riziku osamělosti, předsudků a netolerance. Jak týdny plynou, vytváří se přátelství, prověřují se lidské vztahy a odhalují tajemství.

Představení vzniklo v produkci s FDA.
Režie: Vladimír Michálek,
Překlad: Benjamin Kuras
Hrají:
Stanislav Zindulka, Daniela Tůma
Městská divadla pražská, Praha

2022 © KC Turnov, All Rights reserved