Můj romantický příběh

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

Divadlo Petra Bezruče z Ostravy přiveze univerzální hořkosladké drama, zábavný, a přesto nekompromisní pohled na hledání toho pravého partnera dnešními třicátníky.

Pod slupkou komedie se ukrývá originální vztahová tragikomedie, jejíž vtip je navíc umocněn hereckým obsazením.

Mladý skotský dramatik D. C. Jackson velmi upřímně ukazuje, proč tolik dnešních třicátníků žije samo, bez rodiny, bez dětí a bez partnera a analyzuje fenomén singles. A rozhodně si nemyslí, že by dnešní mladí muži a ženy byli generací kariéristů. Vždyť ústřední dvojicí příběhu jsou možná i tak trochu „lidé od vedle“, kteří svoji práci nikterak neprožívají, spíše v zaměstnání přežívají a víkend je pro ně jasným vysvobozením. Oba si navíc nesou šrámy od svých prvních lásek a idealistické představy o tom, jak by vztahy měly fungovat.

Hra Můj romantický příběh měla světovou premiéru v roce 2010 a zazářila na edinburském festivalu, kde získala hlavní cenu, a následně se představila vyprodanému hledišti londýnského Bush Theatre. Tereza Vilišová, česká představitelka postavy Amy, dostala za svůj výkon cenu Alfréda Radoka i Thálie. 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení. 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved