Monstera Deliciosa

(Divadelní abonentní řada 2021/2022)

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 320,-

na místě 360,-

 HYGIENICKÁ OPATŘENÍ V RÁMCI COVID-19
(Otevřete kliknutím)


ZMĚNA TERMÍNU
(Aktualizováno 21. ledna 2022)

Představení MONSTERA DELICIOSA se z důvodu nemoci nemůže uskutečnit ani v náhradním termínu 25. ledna 2022 (původní termín 14. prosince 2021).

Zakoupené vstupenky zůstávají i nadále v platnosti. O náhradním termínu právě jednáme a budeme vás o něm s dostatečným předstihem informovat.

Děkujeme za pochopení.


 „Co se stane, když seberete komediantům jejich volnost a uzamknete je do pomyslné, stísněné klece jeviště?“

Hořkosladké ponoření se do nitra, ve kterém tři muži vítají do svých životů křehkost, vystupují na nebesa a usilují si o život. Tři klauni v ideálním prostoru, ve kterém nemohou žít.

Monstera Deliciosa není tradiční klaunské představení už jen proto, že si uvědomuje principy, kterých využívá, a záměrně je přepaluje do maxima. Pracuje s jemnými detaily, používá projekce (v určitých scénách běží v pozadí video s abstraktními motivy jakýchsi větviček či jindy rozbitého skla), kombinuje scénické prvky, kterých užívá moderní divadlo, ale nechává je v čisté až puristické podobě, a především si trefně hraje s podstatou klaunství. Využívá jeho grotesknosti, žánrově odlehčeného vtipu, ale dává mu také poetiku často tragických životů komiků jako lidských bytostí – mužů.


SQUADRA SUA

režie: Petr Jarčevský
hudba: Jan Šikl
kostýmy a scéna: Marjetka Kürner Kalous
video: Michal Kubíček
hrají: Roman Horák, Lukáš Houdek, Robert Janč

vznik představení podpořili: Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy, Klub Mlejn, Cirqueon, HAMU, Divadlo na cucky

délka představení
: 1 hodina bez přestávky


DIVADELNÍ ABONENTNÍ ŘADA

Abonentní vstupenka na všech sedm představení stojí zvýhodněných 1680 Kč, v platnosti zůstává 50% studentská sleva a sleva10% na nákup abonentek i vstupenek na jednotlivá představení pro diváky starší 65 let.

Více informací naleznete v našem ABONENTNÍM KATALOGU: 


 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved