Mimi šéf - premiéra pro dětské šéfy

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

150,-/ 130,- děti do 15 let

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Délka rezrvace je 30 dní, rezervované vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

Animovaný film Mimi šéf vypráví o malém dítěti, které nosí oblek a stojí v čele tajné dětské organizace. A právě po jeho vzoru čeká na děti, které dorazí ve formálnějším oblečení, doprovodný program v podobě losování o ceny před začátkem filmu a malého „šéfovského“ občerstvení.

Formálnější oblečení určitě neznamená pouze oblek. Rádi v kině uvidíme i mladé diváky v košili, nebo svetříku a slečny v šatech, nebo sukni. Vítané jsou samozřejmě i sluneční brýle a další doplňky.


Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku.

animovaný, USA, 2017, 97 min., dabing

ČSFD

2022 © KC Turnov, All Rights reserved