Michal Hrůza a Kapela Hrůzy - Festival na Jizeře

Letní kino

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 330,-

v předprodeji 290,-

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou!

Délka rezervace 30 dní.

děti do 120 cm zdarma

Turnovský rodák se vrací „domů“ a v rámci Festivalu na Jizeře vystoupí v letním kině. Těšit se můžete na průřez tvorbou tohoto skvělého textaře, kytaristy a zpěváka, který je na české hudební scéně již více než dvacet let.

Michal Hrůza je jedním ze zakládajících členů skupiny Ready Kirken s nimiž natočil pět hudebních alb a napsal více než padesát písní a textů. Po odchodu z kapely v roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy, s níž vydal čtyři studiové desky. V květnu roku 2017 Michal Hrůza a kapela Hrůzy vydaly své páté autorské CD s názvem Sám se sebou, které Vám chtějí představit.

Michal Hrůza slaví narozeniny v srpnu a turnovský koncert je také plánován na srpen – což je skvělá příležitost - přijďte se pobavit, zazpívat si, poznat písně z nového CD a oslavit narozeniny tohoto skvělého zpěváka na úžasný koncert pod širým nebem.

www.festivalnajizere.cz

2022 © KC Turnov, All Rights reserved