Markéta Schley Reindlová

Kostel Narození Panny Marie

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 100,-

na místě 120,-

Markéta Schley Reindlová se narodila v roce 1975 v Plzni. Jako čtrnáctiletá nastoupila na plzeňskou konzervatoř, kde studovala klavír a varhany. Oba obory ukončila v roce 1995 a ihned poté nastoupila na Akademii múzických umění v Praze do varhanní třídy prof. Jana Hory. Toto studium ukončila v roce 2000. Během studií na Konzervatoři a AMU se aktivně účastnila řady interpretačních kurzů v Čechách i v zahraničí pod vedením známých a uznávaných lektorů. V letech 2001–2008 studovala na Hochschule für Kirchenmusik v německém Heidelbergu obory varhany („Konzertexamen“) a chrámová hudba („Kirchenmusik A“).

Je laureátkou mnoha varhanních soutěží, např. 1. cena a Cena publika na Mezinárodní varhanní soutěži „Musica Antiqua“ v belgických Brugách 2003, 4. cena a Cena publika na Mezinárodní varhanní soutěži Musashino-Tokio (Japonsko) 2004 nebo 1. cena a Cena publika na Mezinárodní varhanní soutěži „Orgues sans frontières“ Dudelange Luxembourg 2007. Tamtéž natočila CD s českou romantickou a moderní varhanní tvorbou, vydané 2010 německým vydavatelstvím AMBIENTE.

Od roku 2009 vede Kurz pro chrámové hudebníky plzeňské diecéze a věnuje se koncertní činnosti sólové i ansámblové. Žije v bavorském Bambergu, kde působí jako sbormistryně sboru Madrigalchor Bamberg.

Její koncertní reperotár obsahuje tradičně díla napříč staletími, od J. S. Bacha po P. Ebena. Nejinak tomu bude také v Turnově.

Koncert se koná v Chrámu Narození Panny Marie, vstupenky nejsou číslované.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC, Informace na náměstí). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved