Lobkowicz trio

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

v předprodeji 100,-

na místě 120,-

TURNOVSKÝ HUDEBNÍ VEČER

Všichni tři členové Lobkowiczova tria jsou uznávání sólisté a komorní hráči.
Jan Mráček patří přes své mládí k nejúspěšnějším českým houslistům. V roce 2010 zvítězil v Mezinárodní interpretační soutěži Pražského jara a od té doby koncertuje v ČR i v zahraničí.  Vy-studoval Pražskou konzervatoř ve třídě Jiřího Fišera a v současné době studuje na vídeňské Akade-mie für Musik und Darstellende Kunst ve třídě koncertního mistra Vídeňských symfoniků, Jana Pospíchala. Jan Mráček je také vítězem interpretačních kurzů Václava Hudečka v Luhačovicích.
Ivan Vokáč patří k předním českým violoncellistům. Absolvoval pražskou konzervatoř, ale už během studií zvítězil v mnoha mezinárodních soutěžích. Vystoupil jako sólista na mnoha koncertech v ČR i v zahraničí, v roce 2013 se stal vítězem Mezinárodní soutěže Leoše Janáčka v Brně. S houslistou Jakubem Junkem zvítězili na soutěži Concertino Praga v roce 2006. Je také  velice uznávaným a vyhledávaným komorním hráčem.
Lukáš Klánský patří k nejvýznamnějším a nejžádanějším českým klavíristům mladé generace. Díky oceněním na mnoha mezinárodních soutěžích a úspěšným vystoupením na festivalech v ČR, ale i v Evropě, se stal jak vyhledávaným sólistou, tak komorním hráčem. V současnosti studuje na praž-ské HAMU ve třídě svého otce Ivana Klánského. Pravidelně spolupracuje s předními českými uměl-ci, jakými jsou například Václav Hudeček, Kateřina Javůrková, nebo světově proslulé Pražákovo kvarteto.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 1. PROSINCE 2016.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved