Light in the Darkness vol. 2

Kavárna KUS

Žádné představení není v programu.

vstupné

dobrovolné

Spojení tvrdé muziky a charity není zrovna běžné, ale funguje překvapivě dobře. Turnovské hnutí Metal for hope chystá ve spolupráci s Kulturním centrem metalový benefiční koncert Light in the Darkness vol. 2, jehož výtěžek poputuje na podporu Centra denních služeb Slunce všem.

Koncert se bude konat v prostorách kulturní kavárny KUS. „Vstupné bude dobrovolné a všechny vybrané peníze půjdou na potřebné pomůcky a vybavení,“ uvádějí organizátoři. „Těšit se můžete na tři kapely, podrobnosti pak najdete na naší facebookové stránce Metal for hope,“ dodávají. Můžete se těšit na tři kapely v tomto pořadí: Paralyzer, BU-FU, Outlet Fiction.

Vítán je každý, kdo má v sobě pokoru a touhu pomoci. Hnutí je sice zaměřené na metalovou komunitu, ale vítán je každý, kdo má srdce na správném místě, a to bez ohledu na to, jakou hudbu poslouchá. „Chceme svoji hudbou bojovat za dobrou věc. Chceme bojovat za naději pro ty, kteří ji potřebují. Každému z nás se může život změnit z minuty na minutu,“ uzavírají organizátoři.

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved