Libor Turek - Norsko, Švédsko

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

90,-

abonentní řada 1050,-

CESTOVATELSKÝ KLUB

Libor Turek vás provede překrásnou přírodou Skandinávie i jejími kulturními skvosty.

Čeká nás švédský národní park  Store Mosse, Stockholm, panenské pohoří Langfjallets se stády divokých sobů, rafting na Sjoe, dřevěné kostelíky, „Cesta trollů“, kouzelné  fjordy např. Geiranger, mohutné ledovce v oblasti Jostedalsbreenu, ráj houbařů, nejvyšší pohoří Norska - Jotunheimen, Oslo, Kodaň...

V sezóně 2015/2015 byl o Cestovatelský klub obrovský zájem, nezřídka bylo úplně vyprodáno, z toho důvodu jsme se rozhodli nabídnout pro příští sezónu stálým zájemcům abonentní vstupenku, která bude nejen výhodnější, ale zejména budou mít její držitelé jistá svá místa. Cena abonentní vstupenky bude 1050 Kč (15 přednášek po 70,-) a vstupné na jednotlivé pořady pak bude 90 Kč.

Velkou novinkou je i změna termínů, od října se budou Cestovatelské kluby konat ve středu, tak aby se mohli diskuse s cestovaleli přesouvat do příjemného prostředí kavárny a restaurace KUS, která má pro návštěvníky kulturních akcí v nabídce i speciální dobroty za zajímavější ceny. 

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved