Lenka Filipová

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

dle místa sezení 320,-/ 290,-/ 270,-

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček vystoupí na turnovské Střelnici. Její fanoušci se mohou těšit na hity jako Zamilovaná nebo Málo mám.

Lenka Filipová se s hudbou už v podstatě narodila, zpěvačka a kytaristka pochází z muzikantské rodiny, studovala na pražské konzervatoři a na Mezinárodní hudební akademii v Paříži obor klasická kytara. Dosud vydala více než 20 alb různých stylových žánrů. Je zároveň i autorkou hudby a řada jejích skladeb se stala velkými a trvalými hity.

Zpěvačka si dokáže své publikum podmanit díky své přirozenosti, romantickým textům a nádhernému altu, na který nikdy netlačila. Její projev byl pro lidi právě proto tak blízký, že si nikdy na nic nehrála. Její písně promlouvají do duše a jsou přímo hřejivým balzámem. 

PŘEDPRODEJ A ONLINE PRODEJ BUDE ZAHÁJEN 1. PROSINCE 2015.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 

 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved