LEGO® Batman film - kostýmová projekce

(The Lego Batman Movie)

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

90,- v kostýmu

120,-

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Délka rezrvace je 30 dní, rezervované vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

V sobotu 25. 2. od 14.30 se v kině Sféra uskuteční kostýmová projekce animovaného filmu LEGO Batman film. Projekce je určena primárně dětem, film ale zaujme širokou cílovou skupinu a zváni jsou proto všichni filmoví fanoušci.

Diváci v kostýmu budou mít snížené vstupné, za lístek zaplatí pouze 90 Kč, všichni diváci se navíc mohou těšit na losování o krásné ceny před začátkem filmového představení. Téma kostýmů není pouze Batman, ale všichni komiksoví superhrdinové, rádi tedy v kině uvítáme třeba Spider-Mana, Supermana a další strážce spravedlnosti.

Pokud nevíte, jak si kostýmy vytvořit, Městská knihovna Antonína Marka pro vás chystá ve středu 22. 2. „komiksovou kostymérnu“, kde si kromě klasických superhrdinů budete moci vytvořit i kostýmy japonského Naruta a dalších, i takové kostýmy ve Sféře rádi uvidíme. 

 

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film „LEGO® příběh" stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman

animovaný, USA, 2017, 100 min, dabing

ČSFD

2022 © KC Turnov, All Rights reserved