Klozet

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 90,-

na místě 100,-

Společnost bloumající veřejnosti zaujala svým představením Klozet už na několika soutěžích a nedávno přijala pozvání i do Činoherního klubu v Praze, kde sklidila velký úspěch. Teď budou mít i turnovští diváci znovu příležitost vidět Klozet na prknech domácího divadla.

„Klozet je jednoaktová hra odvou hercích. Je to příběh dvou bezdomovců, kteří se prostě jednoho dne sejdou na záchodě a tam se to celé odehrává,“ představuje stručně jeden zherců Jan Baron Marek. Jde o klasickou činohru, diváci se nemusí bát žádné velké avantgardy. Na pražské uvedení se přijela podívat i sama maďarská autorka hry abyla nadšená.

„Chválila nás ona i vedení Činoherního klubu, včetně pana ředitele. Prý jsme byli jedním z nejlepších amatérských souborů, které tam vystupovaly,“ dodává Marek. Celé povídání s hercem o tom, proč se báli reakce autorky hry a proč má Klozet tak velký úspěch mezi odbornou veřejností i diváky, se dočtete v článku na webu KC Turnov. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved