Klíče na neděli

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 420,-

v předprodeji 380,-

Komedie je o tom, že dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží. Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací, a tak brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Nakonec jsou šťastni, i když nic nezískali. 

Hrají:
Jana Šulcová

Zbyšek Pantůček / Viktor Limr

Ivana Andrlová / Olga Želenská

Libor Hruška / Antonín Procházka

Mahulena Bočanová / Jana Zenáhlíková

Marcela Nohýnková / Vlasta Žehrová

Jana Zenáhlíková / Lucie Svobodová

Veronika Jeníková / Lucie Svobodová

Martin Sobotka

 

Klíče na neděli, Divadlo Háta Praha

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.
 
VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI OD 1. PROSINCE 2016.
 

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved