Inflagranti a Josef Vojtek

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 340,-/ 370,-/ 400,-

předprodej 310,-/ 340,-/ 370,-

Pro velký zájem o koncert nabízíme přístavky, cena vstupenky je 340,-. Přístavky nelze rezervovat/nakupovat online. Místa rezervujte na tel 481 322 083, kupujte osobně na recepci KC.
 

Elektrické smyčcové trio Inflagranti a doprovodná kapela přijíždí na podzim do Turnova, jako speciální host vystoupí s hudebnicemi zpěvák kapely Kabát Josef Vojtek.

Trio Inflagranti tvoří tři krásné a křehké muzikantky, které si na turné přizvaly skutečného rockera. Hrají crossover zajímavých hitů z klasiky, rocku i popu v originálních moderních úpravách pro elektrické smyčce.

„Naše elektrické smyčcové trio jsme založily v roce 2004, abychom si mohly zahrát skladby nebo písně v úpravách, které máme rádi a které nás baví hrát,“ říkají o sobě Inflagranti. Trio dovedně překračuje hranice mezi žánry a ve fantastické úpravě hrají nejeden slavný hit. Ve spojení s drsným hlasem rockera Josefa Vojtka čeká diváky výjimečný hudební zážitek. „Chceme bavit nejen posluchače, ale i samy sebe, a to se s Pepou daří stoprocentně. Je s ním neuvěřitelná sranda a pořád srší energií,“ řekla pro server mezizenami.cz housliska a umělecká vedoucí Inflagranti Markéta Muzikářová.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved