6.7.2020

Vybírejte z rozmanitosti divadelního abonmá

I letošní divadelní abonentní řada nabídne pestrou směsici žánrů – drama, komedii, politicky laděnou frašku, muzikál i příběh podle skutečných událostí.

V tomto článku naleznete stručný přehled toho, co nás v letošní sezóně čeká. Podrobné informace o programu a způsobu nákupu abonmá naleznete v Abonentním katalogu. K dostání od čtvrtka 9. července na recepci KC Střelnice, stávajícím abonentům bude zaslán poštou.

Nová řada nabídne devět představení, abonentní legitimace vás vyjde na 2160 Kč (240 Kč za představení), kromě jistého místa v sále si tak zajistíte i výrazně nižší vstupné, než bude ve volném prodeji. 

Více >

2.7.2020

Restaurované filmové klasiky v letním kině

Letošní sezóna letního kina nabídne unikátní příležitost vidět na velkém plátně některé z legendárních počinů české a československé kinematografie.

Všechny filmy jsou navíc obrazově digitálně restaurovány, a nabídnou tak obrazovou kvalitu srovnatelnou s kvalitou v době jejich premiéry.

Prvním filmem z této série bude komedie Samotáři, uvedená zároveň při příležitosti 20. výročí od premiéry.

Více >

1.7.2020

OHLÉDNUTÍ: Pozvolný návrat k „normálu“

S příchodem teplého a slunečného počasí se mnohým z nás vlil do žil nový život, nová energie a pozitivní přístup k budoucnosti. K dobré náladě mohly přispět i viditelné aktivity kulturního centra, které plynule navázaly na květen, kdy se zpátky do hry mohlo vrátit alespoň kino Sféra

Právě provoz kina byl první vlaštovkou našeho kulturního programu a na dlouhou dobu jedinou. Jak provozovat kino za stávajících omezení a nařízení? Nebylo to jednoduché. A už vůbec ne s přihlédnutím k neustálým a poměrně často náhle se měnícím vládním nařízením. 

Více >

26.6.2020

Turnovské léto nabídne zábavu pro všechny

I letos se Kulturní centrum Turnov zapojuje do projektu Turnovské léto, aby svým programem Turnovanům a návštěvníkům Turnova a Českého ráje zpříjemnilo pobyt.

Během celého léta se můžete těšit na rozmanité koncerty, zábavná divadla pro celou rodinu a poslechové večery. To vše přímo před turnovskou Střelnicí a jako vždy zdarma! 

Program:
pátek 3. července od 19 hodin - Makule - Turnovské léto 2020 zahájí unikátní underground s elektronikou, punkem a koněm.

Více >

24.6.2020

Z provozních důvodů bude recepce KC Střelnice ve středu 24. června 2020 otevřena pouze do 15.30 hodin. Děkujeme za pochopení.

12.6.2020

Turnovské letní kino láká na novou sezónu

Už ve čtvrtek 18. června se letos poprvé otevře areál turnovského letního kina. Dramaturgie filmů bude uzpůsobená aktuální situaci, kdy řada distributorů přesunuje své plánované premiéry až na podzim, i tak ale nabídneme množství filmových premiér i oblíbených starších filmů. O vzácné letní filmové zážitky pod širým nebem tak ani letos nebude nouze.

Zahajovacím filmem bude premiérový snímek Kalifornský sen s Dakotou Johnson v hlavní roli. Kromě filmových novinek jako Bourák, 3Bobule, Šarlatán,...

Více >

20.5.2020

DŮLEŽITÉ INFORMACE ke zrušeným pořadům, jejich případné náhrady a systém vracení vstupenek naleznete ZDE.

18.5.2020

Kulturní centrum Turnov láme rekordy v počtu akcí i návštěvnosti

V minulých týdnech byla dokončena výroční zpráva Kulturního centra Turnov, s.r.o. za rok 2019 a díky tomu jsme si opět zrekapitulovali celý uplynulý rok. Upravený hospodářský výsledek společnosti je v černých číslech, což je jistě důležitá a dobrá zpráva. Ta nejzajímavější čísla však nabízí statistika návštěvnosti a celkového počtu uspořádaných akcí.

V roce 2019 se s výjimkou slavnostního večera k 30. výročí sametové revoluce v KCT nekonaly žádné vyloženě nové pořady, akce nebo cykly. O to větší péče byla věnována stávající kulturní nabídce a tato péče se rozhodně vyplatila. 

Více >

13.5.2020

Prodlužujeme platnost dárkových poukazů

Vzhledem ke zrušení mnoha akcí a velké pauze v našem programu prodlužujeme platnost dárkových poukazů až do konce června.

Pokud tedy máte poukaz do divadla nebo kina s platností do 31. května, můžete jej na recepci KC Střelnice směnit za vámi vybrané vstupenky až do 30. června. 

Sledujte náš program a vybírejte.

Více >

8.5.2020

Kino Sféra otevře 12. května

V úterý 12. května se na den přesně po dvou měsících obnoví provoz kina Sféra. Abychom minimalizovali riziko a vytvořili pro vás bezpečné prostředí pro společné sledování filmů, provoz bude obnoven za přísných hygienických podmínek, které jsou všichni diváci povinni dodržovat.

Kapacita sálu je snížena pro dodržení bezpečnostních rozestupů. Povoleno je sedět pouze na místě, které je uvedeno na vstupence.
Po celou dobu pobytu v prostorách kina je nutné mít zakrytá ústa i nos rouškou.

Více >

archiv »kalendář akcí
červenec 2020
po út st čt so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9

2020 © KC Turnov, All Rights reserved