Helena Boháčová: Indočína

Kino Sféra

Žádné představení není v programu.

vstupné

90,-

malý sál 50,- (prodej na místě po naplnění hlavního sálu)

Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 30 minut před začátkem představení (tedy do 17.30). Po naplnění kapacity hlavního sálu se začnou prodávat vstupenky do malého sálu tedy od 17.30 hodin.

Země po staletí pustošené válkami kolonizátorů i vlastních tyranů, to jsou Vietnam, Laos a Kambodža. Místní chudí obyvatelé se doslovně zvedají z prachu, aby návštěvníkům ukázali, jak krásné jsou jejich země a jaké úžasné památky mohou u nich obdivovat. Navštívíme buddhistické chrámy a kláštery v Laosu, Angkor Vat v  Kambodže nebo Dračí zátoku v severním Vietnamu a mnoho jiných zajímavostí. Lidé jsou zde milí a pohostinní, i když nepředstavitelně chudí. Vysoká negramotnost není jejich vinou, v tom dobrém slova smyslu se snaží jiné civilizované země dohonit. Zatím je to pro nás exotická destinace, ale vzhledem ke své atraktivitě i bezpečnosti bude čím dál více vyhledávaná.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 30 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved