Gazdina Roba

Před Střelnicí

Žádné představení není v programu.

vstupné

zdarma

TURNOVSKÉ KULTURNÍ LÉTO

Rockové písničkářství s přemýšlivými texty, označované na západě jako „hudba pro dospělé“. Taková charakteristika platí i pro brněnskou kapelu, která hraje již 11 let.

Historie kapely Gazdina roba je opředena nejedním tajemstvím. Nezbývá než se spolehnout na vyprávění pamětníků: „Všechno to začalo vlastně už v té krásné době, kterou dneska nazýváme Devadesátá léta." Později, když kapela vyhlásila časově neomezenou tvůrčí přestávku, založil jeden z osiřelých muzikantů kapelu Gazdina roba.

Až po deseti letech peripetií nakonec přichází zkušený Zbyněk, tříská do stolu Pivnice u Čápa a říká, že je potřeba to tak nějak uchopit a dát tomu tvar. Tak vzniklo album s příznačným názvem Deset let jsme se neviděli, mapující všechny ty neuvěřitelné příběhy. 

Koncert se koná v rámci Turnovského kulturního léta, které vás zve mimo jiné každý pátek v červenci a srpnu od 19 hodin před Kulturní centrum Střelnice na koncerty a divadelní představení.

Každou sobotu se tu pak budou konat poslechové večery, těšit se můžete třeba na Bennyho Goodmana, Michaela Jacksona nebo ještě tento týden na The Beach Boys. V kavárně KUS vám navíc půjčíme deku na sezení v trávě před Střelnicí a nabídneme něco dobrého k pití nebo k jídlu.

KOMPLETNÍ PROGRAM TURNOVSKÉHO KULTURNÍHO LÉTA 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved