Galavečer Poetika

Městské divadlo Turnov

Žádné představení není v programu.

vstupné

na místě 120,-

předprodej 80,-

Každoroční slavnostní vyhlášení recitační soutěže Poetika letos obohatí hned dva zajímaví hosté. V Městském divadle totiž vystoupí kromě vybraných vítězů soutěže také básník J. H. Krchovský a slovenská zpěvačka Katarzia.

J. H. Krchovský je slovy učebnic jedním z nejvýraznějších tvůrců vzešlých z pražského undergroundu 80. let. Zároveň je jedním z neosobitějších českých spisovatelů současnosti. Na galavečeru Poetiky začne autorským čtením a po něm zahraje ještě s Krch-Off-Band.

Svérázná básnířka, autorka písní a zpěvačka Katarzia bývá přirovnávána k raperům s kytarou či přímočarým punkovým písničkářkám. Katarzia je ale jiná, jako by se v jejích písních stále ozývalo dětství, kdy začala psát své první básničky.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného. 
 
Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved