Gadrew Way

Kostel sv. Františka z Assisi

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 60,-

na místě 80,-

děti zdarma

3. Adventní koncert

Smyčcový kvartet Gadrew Way, který vznikl v roce 2010. Toto hudební těleso vzniklo pod vedením Gabriely Vermelho, která se řadí mezi nejvšestrannější a nejpozoruhodnější osobnosti naší hudební a divadelní scény. Její nevšední schopnost zvládnout stylově hudbu klasickou, jazzovou, folklórní a world music instrumentálně i pěvecky se zhodnotily v roce 2005, kdy za roli čarodějky Evy v muzikálu Balada pro banditu brněnského divadla Husa na provázku v režii Vladimíra Morávka obdržela cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku.

Další osobností kvartetu, Adriana Voráčková, která je v současné době členkou Českého národního symfonického orchestru a převážně se věnuje komorní a orchestrální hře, díky čemuž také měla možnost spolupracovat s osobnostmi jako je například Andrea Bocelli, Itzhak Perlman, Shlomo Mintz, Libor Pešek, James Morrison, z populární hudby to jsou Sting, George Michael, Hana Hegerová, Blue effect, Serj Tankian (Systém of a down). Při koncertních turné si zahrála na pódiích po celé Evropě, Japonsku, Jižní Americe a Austrálii.

Helena Vovsová spolupracuje s mnoha českými orchestry jako Talichův komorní orchestr, Český národní symfonický orchestr, Orchestr Berg, Pražská komorní filharmonie, se kterými procestovala Evropu, Japonsko či Jordánsko. Jako orchestrální hráč doprovázela slavné osobnosti, jakými jsou např. Andrea Bocelli, Plácido Domingo, José Carreras či Sting. Od roku 2008 je členkou Orchestru Národního divadla v Praze.

Poslední ze čtveřice je Ludmila Budínská, která je členkou orchestru Státní opery Praha. V roce 2011 sólově vystoupila s Ústřední hudbou armády ČR v Dvořákově síni Rudolfina.

Dívčí kvartet přednese skladby Maurice Ravela, Astora Piazzolla, Maca Manuse nebo Jeremy Cohena.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

VSTUPENKY NA ADVENTNÍ KONCERTY NENÍ MOŽNÉ REZERVOVAT/NAKUPOVAT ONLINE.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved