Funkin´ Turnov 12

KC Střelnice

Funkin´ Turnov 12 Funkin´ Turnov 12 Funkin´ Turnov 12 Funkin´ Turnov 12 Funkin´ Turnov 12

vstupné

předprodej 200,-

na místě 250,-

Stejně jako v minulých ročnících tohoto festivalu se můžete těšit na pořádnou nálož funku, soulu a groovu. Letos v podání pěti kapel:

TE.RE.ZA!
Sebi, kytarista kapely Hitfakers, vždy toužil zahrát si v kapele na bicí. Když se pak potkal s Terezou, holkou co hraje na akustickou kytaru a zpívá, bylo jasné, že této šance musí využít.
Přizvali k sobě ještě další hudební přátele a v květnu 2015 vznikla kapela TE.RE.ZA!, která hraje vlastní věci na pomezí popu a soulu a občas pro radost svou i publika věci převzaté.
Tereza Rejzlová – kytara, zpěv * Eusebio Llupi - bicí, Ondrěj Kuchař – klávesy * Jan Patka – bass

SIMPLE MUFFIN
Dle SIMPLE MUFFIN um í hrát pro studenty, hospodský, kuchaře a zahradníky každej. Proto zaslíbili kapelu lidem z kanclů. Zasloužej si to a jsou populární hudbou opomíjený. Hrají taneční muziku, funk, pop, čardáše a šansóny. Společným jmenovatelem je autorská taneční řežba, se kterou boříme kancly a sály. Se svoji kancelářskou show objíždí festivaly po celé republice. V roce 2010 vydali první desku s názvem Muffia, Ke dvou singlům (Korporát a Lezec) z připravované desky natočili videoklipy.
Martin Kysl – zpěv * Jan Vítkovský – kytara, zpěv * Vít Zima – bass, zpěv * Ondřej Veselý – bicí * Karel Mareš – klávesy * Cyril Hirsch – perkuse, zpěv


The High Corporation (USA / SK / CZ)
Potkala se dcera pastora s vyznavačem lámaných beatů, přizvali k sobě klasického kytaristu a ctitele spodních frekvencí, přičemž s údivem zjistili, že je pojí společné hudební představy, které se rozhodli přetavit v skutečnost. Usilovně pátrají po nových zvukových barvách, hudebních směrech a způsobech vyjádření. Jejich krédem je vývoj a jejich možnosti jsou v zásadě neomezené, propojí-li se s možnostmi těch, co na ně budou čekat v publiku.
Na konci minulého roku vydali singl Maj in June, ke kterému natočila i videoklip.
Ashley Sarah Abrman – zpěv & rap * Michael Lužný – kytara * Lukáš Mutňanský – bass * Petr Hanák – bicí

Funk Corporation
Domácí kapela již dávno přesáhla hranice regionu a pravidelně vystupuje v pražských klubech i na jiných místech v ČR. Letos předskakovali na festivalu Mladí ladí jazz vycházející hvězdě světového jazzu Jacobu Collierovi a v červenci si zahrají na festivalu Benátská! Vždy se ale rádi vrací ke svým turnovským fanouškům a i letos si pro ně připravili několik novinek v repertoáru.

TOP DREAM COMPANY
TOP DREAM COMPANY je 10-ti členná kapela z Prahy, která má několik společných slov, a to funk, soul, disco & groove.  Nebojí se je však spojit s ostatním žánry, jako například latinskoamerická hudba či reggae. TOP v názvu odkazuje na americkou funkovou legendu Tower of Power, která je inspirovala především svým zvukem charakterizovaným přesně frázující a opravdu výraznou dechovou sekcí. Tato energická formace pod vedením trumpetisty Petra " Harmyho" Harmáčka spolupracovala s řadou interpretů z české i mezinárodní scény a účinkovala také v několika televizních hudebních pořadech. Vydala  několik CD a DVD, natočila několik videoklipů. Ten poslední je k písni Standing (2015). V současnosti dokončuje nové dvojalbum Double Gig, jehož zvuk se ubírá do moderního pojetí funky, soulu a r´n´b.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

 


kalendář akcí
červenec 2018
po út st čt so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

2018 © KC Turnov, All Rights reserved