Funkin´ Turnov 11

KC Střelnice

Žádné představení není v programu.

vstupné

předprodej 150,-

na místě 200,-

Kulturní centrum Turnov ve spolupráci s kapelou Funk Corporation vás zvou na 11. ročník festivalu Funkin´ Turnov, letos poprvé do atria Kulturního centra Střelnice. Na novém místě, s novým pořadatelem, ale stále se stejným cílem, pobavit diváky energetickým koktejlem kvalitní hudby v podání kapel z oblasti funku a příbuzných žánrů.

Letos se vám na Funkin´ Turnov představí:

The Cupcake Collective
Mladá energická kapela The Cupcake Collective je složená ze studentů pražských konzervatoří a hraje moderní jazz/funky.
Se svými vlastními skladbami objeli The Cupcake Collective v roce 2014 přes sedmdesát koncertů po celé republice i v zahraničí. Kromě toho se stali housebandem pražské Underground Comedy Show a rezidentní kapelou Freestyle Mondays, kde každý měsíc doprovází české i zahraniční rappery. Pravidelně pořádají a účastní se jam sessions v klubech CROSS, NAPA nebo Blues Sklep.

Ve své snaze přicházet pořád s něčím novým a zkoušet všechno možné, vyjíždí The Cupcake Collective letos na koncerty v nové rozšířené sestavě, s novým repertoárem, s novým zvukem a s ještě větší párty.

Pitch Bender
Pitch Bender hrají soul, jazz i alternativní hudbu, je to formace složená z hudebníků pocházejících od Košic až po Karlovy Vary. Od září 2009 vystupují po celém Česku i Slovensku a zahráli si i na festivalu v německém Hannoveru a na Czech Street Party v Bruselu nebo před Robert Glasper Experiment v pražském Paláci Akropolis.

Letos se kapela dostala až do celostátního finále soutěže Hard Rock Rising. Jejich posledním počinem je pak album Peace in Emergency.
Výraznou osobností kapely je zpěvačka Sisa Fehérová, která je též autorkou textů a která vyhrála například cenu za nejlepší sólový výkon v soutěži Jazz Talent roku 2009 v pražském Jazz Docku a momentálně působí v Londýně.

Funk Corporation
Pořádající Funk Corporation slaví letos již 15 let od svého založení. Z původně pětičlenné kapely je dnes desetičlenný band. Včetně současné sestavy prošlo kapelou celkem pětadvacet muzikantů, občasné záskoky nepočítaje. Kapela odehrála doposud takřka 200 koncertů po celé republice i v zahraničí a věří, že jich ještě pár přidá.

Narozeniny oslaví Funk Corporation s aktivní účastí mnoha bývalých členů. Tak neváhejte a přijďte to s námi oslavit. S dárky si hlavu lámat nemusíte, tím největším dárkem pro nás bude vaše účast. Těšíme se na vás.

Navštivte Facebook Funkin Turnov

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAHÁJEN! Vstupenky na toto představení nelze kupovat online. 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved