FILMOVÝ VÍKEND ČSFD.cz 2016

Letní kino

Žádné představení není v programu.

vstupné

jednodenní vstupné 200,-

dvoudenní vstupné 300,-

Filmový víkend 2018 zde!


FILMOVÝ VÍKEND ČSFD.cz – dvounoční filmový maraton báječných filmů a dobré nálady. 


Akce se uskuteční od pátku 5. srpna do nedělního rána v Letním kině v Turnově. Brány letního kina otevřeme v pátek i v sobotu v 19:00. Registrace na ČSFD.cz není pro účast na akci povinná, je však potřebná v případě zájmu o ubytování ve stanovém městečku nebo účast na sobotním doprovodním programu. Všichni ČSFD uživatelé, kteří potvrdí účast formulářem dole na této stránce, obdrží spolu se zakoupenou vstupenkou lístek do filmové tomboly, panáka Jamesona, a prvních 100 příchozích v pátek obdrží navíc DVD s áčkovým filmem. Promítat začneme oba večery přibližně ve 21:30 a v průběhu obou večerů vylosujeme několik výherců, kteří si domů odnesou různé filmové dárky.

VSTUPNÉ, FILMY, JÍDLO A HLAVNĚ PITÍ

Vstupné na akci je 200 Kč na jednu (libovolnou) noc, 300 Kč na obě noci. Platí se na místě, a v ceně je každou noc zahrnuta projekce tří snímků v původním znění s českými titulky. Pro hladové krky bude k dispozici stánek s hromadou grilovaného texaského masa exkluzivně od Leatherface (vegani zeleninu s sebou). Žíznivé krky uspokojí Becherovka (panáky nebo koktejly) a Svijany (voltáž 11). Ze zadní strany promítací budovy bude navíc non-stop k dispozici bufet se vším možným dalším (nealko, chipsy, cukroviny…).

PROGRAM

Pátek 5. srpna: Buddy Night 
Star Trek: Do neznáma 
Správní schlapi 
Grimsby

Sobota 6. srpna: Comics Night 
Sebevražedný oddíl 
Deadpool 
Captain America: Občanská válka

UBYTOVÁNÍ VE STANOVÉM MĚSTEČKU A PARKOVÁNÍ

Protože FILMOVÝ VÍKEND jsou vlastně dvě Filmové noci za sebou, jistě před tou druhou uvítáš možnost nabrat energii. Bohužel není možné přespat v letním kině, které musíme po páteční noci připravit na tu sobotní. Z toho důvodu jsme pro tebe ve spolupráci se společností SunDisk připravili stanové městečko nedaleko letního kina, umístěné v krásném místě přímo u Jizery, u Dlaskova statku. Cena je sympatických 60 Kč (plus 15 Kč poplatek Městu – neplatí studenti/děti do 18 let/vojáci/senioři a ZTP) na osobu a noc, umístění stanu je bezplatné. Doporučujeme se „ubytovat“ (rozložit stan) ještě před začátkem pátečního programu, vozidlo nechat na přilehlém parkovišti, a pěšky se dopravit k letnímu kinu. Přímo ke stanovému městečku je možné dojet i vlakem, nachází se jen pár desítek metrů od zastávky Turnov, Dolánky. Ve stanovém městečku bude na sobotu i neděli připraven velký stan, v němž můžete od 11.00 do 14.00 za 60 Kč „posnídat“ kávu, čaj, sladké pečivo a obloženou housku.

Ti, kdo o ubytování ve stanovém městečku nemají zájem, mohou svá vozidla bezplatně zaparkovat na oficiálním parkovišti KC Turnov pro 100 aut, situovaném na adrese “U Raka, Turnov”. Od letního kina je vzdálené cca 500 metrů.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Protože v sobotu končí promítání filmů krátce před svítáním, bude dost času se dopoledne dosyta vyspat (do stanů doporučujeme nainstalovat klimatizaci) a ještě vyrazit na výlet za nějakou tou akcí a zážitky. Přímo od stanového městečka můžete v sobotu mezi 11:30 a 13:30 vyrazit na koloběžkách nádhernou přírodou na Malou Skálu, kde koloběžky necháte svému osudu a můžete si užít lanové centrum. Do stanového městečka se pak můžete vrátit mezi 12:00 a 15:00 ve dvojicích na kánoích. Řeka Jizera je přátelská i pro úplné začátečníky, takže se není čeho bát. Za kompletní program včetně lanového centra zaplatíte 350 Kč, bez něj 250 Kč. Platí se až na místě.

NOVINKA pro fanoušky akčňáků - přímo ve stanovém městečku poběží od 11:30 až do 17:00 superhrdinský “archery attack” program, který provětrá vaši zručnost v lukostřelbě. V pětičlenných týmech a pod vedením supervizora si vyzkoušíte, jaké to je, sejmout několik protivníků, anebo od nich schytat přímý zásah. Účast v archery attack programu přijde každého lukostřelce na 60 Kč a vítězný tým slavnostně obdrží filmové dárky ze sobotní tomboly. Do archery attack programu se můžete zapojit před odjezdem koloběžkami na Malou skálu nebo po návratu z ní. Zajistíte si tak akcí ultimátně nabité sobotní odpoledne!

Pokud by někoho z vás, ultra romantiků, akční kolobězky, lanové centrum, kanoing ani lukostřelba nelákali, budeme pro vás mít připravené trasy výletů po Českém ráji, zejména po lokalitách, kde se natáčely všemožné filmy a seriály. Na ty se budete moct vydat i v neděli odpoledne, až se vyspíte ze sobotní filmové noci.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved