Filmový víkend 2017

Letní kino

Žádné představení není v programu.

vstupné

jedna noc v předprodeji 180,-

jedna noc na místě 230,-

obě noci v předprodeji 290,-

obě noci na místě 340,-

Filmový víkend 2018 zde!


Více informací naleznete na www.filmovyvikend.cz

Turnovské letní kino se i v tomto roce stane dějištěm víkendového filmového maratónu pod hvězdami s názvem FILMOVÝ VÍKEND. Akce se letos uskuteční 11. - 13. srpna a opět se můžete těšit na šestici aktuálních filmových hitů tématicky rozdělenou do dvou nocí. Páteční noc bude LEGENDÁRNÍ, sobotní pak ZBĚSILÁ.

Oba večery bude areál letního kina otevřen již od 19 hodin a na první příchozí čekají drobné dárky. Samotný filmový program bude zahájen přibližně ve 21 hodin.

Během obou nocí na vás čeká tradičně bohaté občerstvení hlavně v podobě grilovaného masa, samozřejmě svijanského piva a exkluzivně nově i destilátů Tatratea. Oba večery také proběhne losování o zajímavé ceny.

Vstupenky si můžete za zvýhodněnou předprodejovou cenu zajistit již nyní.
(přes internet, na recepci KCT, pokladně kina Sféra nebo Letního kina Turnov)

 

PROMÍTANÉ FILMY

LEGENDÁRNÍ NOC (pátek 11. srpna)

  • KRÁL ARTUŠ: LEGENDA O MEČI
  • LOUPEŽ VE VELKÉM STYLU
  • LOGAN: WOLVERINE


ZBĚSILÁ NOC (sobota 12. srpna)

  • BABY DRIVER
  • POBŘEŽNÍ HLÍDKA
  • STRÁŽCI GALAXIE VOL. 2


PROČ NA LEGENDÁRNÍ NOC?

Filmový víkend letos zahájí nově zpracovaná legenda o Králi Artušovi, kterou ale režisér Guy Ritchie pojal jako nabušené fantasy se skvělým soundtrackem a perfektními akčními scénami, které nejlépe vyniknou na velkém plátně letního kina. S druhým filmem se přesuneme do komediálního žánru, kde se představí tři oscarové legendy světového filmu - Morgan Freeman, Alan Arkin a Michael Caine, které se společně pokusí v pokročilém věku vykrást banku. Celý film provází pohodová a vtipná atmosféra, která v některých pasážích dokáže až nečekaně vtáhnout do děje. Celou noc uzavře Hugh Jackman, pravděpodobně naposledy ve své životní roli legendárního Wolverina ve filmu, který se podle diváckých ohlasů řadí mezi nejlepší snímky tohoto roku.

PROČ NA ZBĚSILOU NOC?

Akční hit léta Baby Driver sází na skvělou hudbu, osobitý styl, humor a zběsilou akci. Ansel Elgort v roli skvělého řidiče pracujícího pro mafii tedy sobotní program zahájí. Jako dělaná pro atmosféru Filmového víkendu je i letní akční komedie Pobřežní hlídka, ve které se představí jako parťáci Dwayne Johnson a Zac Efron a s nadsázkou bere úplně vše včetně původního seriálu. Na závěr nás čeká druhá komiksovka víkendu Strážci Galaxie Vol. 2, která zažene případnou únavovou krizi (pokud by se to nepovedlo hamburgeru a pivu) a ve velkém stylu a dobré náladě Filmový víkend 2017 ukončí.

 

Všechny filmy budou promítány v původním (anglickém) znění s českými titulky.

 

UBYTOVÁNÍ a DOPROVODNÝ PROGRAM

Se společností SUNDISK jsme pro vás připravili možnost ubytování v blízkém kempu a doprovodný program na sobotní odpoledne, který filmové zážitky z obou nocí obohatí o sportovně-rekreační aktivity v nádherné přírodě Českého ráje.

Kemp se nachází přibližně 2 km od areálu letního kina v údolí řeky Jizery. Ubytovaní mohou zároveň využít možnost sobotní snídaně přímo v kempu. Právě tam si budete moci v rámci doprovodného programu během sobotního odpoledne vyzkoušet své lukostřelecké dovednosti ve hře Archery Tag, nebo si udělat výlet na koloběžkách, třeba proti proudu řeky na Malou Skálu. Tam bude možné zapůjčit si loďky a prolézt tamní lanové centrum.

Účastníci Filmového víkendu budou mít celý program za zvýhodněnou cenu. Podrobnější informace a rezervační formulář bude k dispozici v červenci. 

 

 

 

 

2022 © KC Turnov, All Rights reserved