Festival na Jizeře - Vše o mužích - NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ

Letní kino

Žádné představení není v programu.

vstupné

350,- v předprodeji

400,- na místě

NÁHRADA ZA ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ

Bohužel i přes veškerou snahu nebylo již možné z důvodu pracovního vytížení herců zajistit náhradní termín představení Vše o mužích. Tato skutečnost nás velice mrzí a již nyní jednáme o možnosti nabídnout Vám představení Vše o mužích v rámci Festivalu na Jizeře v roce 2018.

Namísto zrušeného představení bychom Vám chtěli nabídnout divadelní hru “Sex pro pokročilé“ – Studio DVA divadlo s hvězdným hereckým obsazením – Karel Roden a Jana Krausová.

Termín představení: 24.10. od 19 hodin v Kulturním centru Střelnice – Turnov.

Poslední den pro možnost výměny vstupenek je 30. 9. 2017 do 12:00h. Z organizačních důvodů nebude již možné po tomto termínu vstupenky vyměnit.

Poslední den pro možnost vrácení vstupného je 31. 10. 2017 do 12:00h.

Vstupenky vracejte/vyměňujte, prosím, v předprodejním místě, kde jste je zakoupili. V případě, že jste si zakoupili eVstupenku přes systém KCT, a chcete peníze vrátit zpět na účet, napište své přání spolu s číslem účtu na kefurtova@kcturnov.cz.

Upozorňujeme, že lístky na jednotlivá představení budou vyměňovány do vyčerpání kapacity jednotlivých kulturních zařízení.

Děkujeme za pochopení

 


Všechny vstupenky určené k předprodeji jsou nyní vyprodané.

Možnost UVOLNĚNÍ NEVYZVEDNUTÝCH REZERVACÍ ZPĚT DO PRODEJE – prodej uvolněných rezervací na pokladně letního kina v Turnově ve středu 23.8. od 18 hodin.

Herecké trio Filip Blažek, Michal Slaný a Maroš Kramár se po celou dobu představení skvěle dopňují, výtečně si nahrávají a také úžasně improvizují.

Herci si představení opravdu užívají a jejich neuvěřitelné herecké nasazení nutí diváky se s chutí smát. Nenechte si ujít toto tragikomedii o mužích.

Více informací na www.festivalnajizere.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - V případě, že chcete uplatnit předprodejovou cenu vstupenek, je NUTNÉ vyzvednout lístky v předprodeji (recepce KC). Pokud zarezervované lístky zakoupíte až na příslušné pokladně v den konání akce, není možno uplatnit cenu předprodejovou! Rezervace "na místě" slouží pouze k rezervaci vstupenek (míst), nikoli k zajištění předprodejové (nižší) ceny vstupného.

Zakoupené vstupenky se nevracejí, ani nevyměňují. Rezervace vstupenek platí 30dní. Objednané vstupenky vyzvedávejte na pokladně nejdéle 15 minut před začátkem představení. Děkujeme za pochopení.

2022 © KC Turnov, All Rights reserved